64 položiek

 • Ocean 2 Premium White

  Model Ocean 2 Premium White predstavuje úplne novú radu vyrobenú spoločnosťou STEINHART v priebehu niekoľkých rokov. Jedinečnosť podčiarkuje výrazná a praktická luneta so 120 klikmi a nový dizajn korunky. Aj napriek vznešenému vzhľadu predstavuje model Ocean 2 Premium White vysoko profesionálne hodinky s vodotesnosťou do 300 metrov, vďaka šróbovacej korunke, klenutému zafírovému anti-reflexnému...

  Skladom u výrobcu

  730 €

  608,33 € bez DPH

 • Steinhart Ocean 39 GMT.2 BLUE-RED Ceramic

  Športová exkluzivita modro-červenej keramickej lunety hodiniek "Ocean 39 GMT" ich robí odlišnými od ostatných potápačských modelov hodiniek. Ich solídny dizajn zaručuje odolnosť a vynikajúcu kvalitu. Vo veľkom množstve modelov potápačských hodiniek sú "Ocean 39 GMT" keramika jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, kde sa snúbi taký vynikajúci pomer ceny a kvality.

  Skladom u výrobcu

  680 €

  566,67 € bez DPH

 • Steinhart Ocean One GMT BLACK-RED. 2 Ceramic

  Exkluzivita v športovom šate, to je presne model "Ocean One GMT BLACK RED. 2 Ceramic", ktorý sa odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Jeho solídny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej ponuky športových potápačských hodiniek je práve model "Ocean One GMT BLACK RED. 2 Ceramic" jeden z mála príkladov toho, že kvalita nemusí byť drahá.

  Skladom u výrobcu

  680 €

  566,67 € bez DPH

 • Steinhart GMT-OCEAN One 39 black ceramic

  Športová exkluzivita modelu GMT- Ocean One 39 Black ceramic ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model GMT- Ocean One 39 Black ceramic je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  580 €

  483,33 € bez DPH

 • Steinhart GMT-OCEAN One 39 blue-red

  Športová exkluzivita modelu GMT- Ocean One 39 Blue-red ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model GMT- Ocean One 39 Blue-red je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  550 €

  458,33 € bez DPH

 • Steinhart GMT-OCEAN One 39 blue-red.2

  Športová exkluzivita modelu GMT- Ocean One 39 Blue-red ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model GMT- Ocean One 39 Blue-red je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  580 €

  483,33 € bez DPH

 • Steinhart OCEAN 1 BLACK Aluminium

  Športová exkluzivita modelu OCEAN One Black Aluminium ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model OCEAN One Black Aluminium je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  420 €

  350 € bez DPH

 • Steinhart OCEAN 1 BLACK Ceramic

  Športová exkluzivita modelu Ocean One Black Ceramic ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model Ocean One Black Ceramic je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  490 €

  408,33 € bez DPH

 • Steinhart OCEAN 1 Bronze green

  Športová exkluzivita modelu Ocean One Bronze green ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model Ocean One Bronze green je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  500 €

  416,67 € bez DPH

 • Steinhart OCEAN 1 Bronze light brown

  Športová exkluzivita modelu Ocean One Bronze light brown ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model Ocean One Bronze light brown je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  500 €

  416,67 € bez DPH

 • Steinhart OCEAN 1 GREEN

  Športová exkluzivita modelu Ocean One 39 Green ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model Ocean One 39 Green je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  420 €

  350 € bez DPH

 • Steinhart Ocean 1 vintage Dual Time Premium

  V polovici 50-tych rokov civilné letecké spoločnosti stále viac ponúkali transatlantické lety, čo viedlo k požiadavke letcov na náramkové hodinky s individuálne nastaviteľným zobrazením dvoch rôznych časových pásiem na jediný pohľad. Náramkové hodinky boli vyvinuté vo Švajčiarsku v roku 1954 a dodnes sa tešia veľkej obľube v civilnom aj vojenskom letectve. Aby sme vzdali hold takýmto hodinkám,...

  Skladom u výrobcu

  930 €

  775 € bez DPH

 • Steinhart Ocean 2 BLACK

  Nové hodinky "Ocean 2 BLACK" sú modelom, ktorý spoločnosť Steinhart vyvíjala v priebehu niekoľkých rokov. Výrazná a dobre uchopiteľná luneta so 120-timi kliknutiami, neprehliadnuteľné dizajnové prvky zakomponované aj v korunke robia z modelu "Ocean 2 BLACK" usľachtilý model, ktorému sa nedá uprieť profesionálny charakter, podčiarknutý vodotesnosťou do 300 metrov,...

  Skladom u výrobcu

  630 €

  525 € bez DPH

 • Steinhart Ocean 2 Premium Black

  Model Ocean 2 Premium Black predstavuje úplne novú radu vyrobenú spoločnosťou STEINHART v priebehu niekoľkých rokov. Jedinečnosť podčiarkuje výrazná a praktická luneta so 120 klikmi a nový dizajn korunky. Aj napriek vznešenému vzhľadu predstavuje model Ocean 2 Premium Black vysoko profesionálne hodinky s vodotesnosťou do 300 metrov, vďaka šróbovacej korunke, klenutému zafírovému anti-reflexnému...

  Skladom u výrobcu

  730 €

  608,33 € bez DPH

 • Steinhart Ocean 2 premium Carbon Black Diver Watch

  Aj keď sú podľa názvu príbuzné modelu Ocean One, prémiové uhlíkové vlákna v čiernej farbe tohto modelu, to je presne to, čo ich od seba odlišuje. Sú to úplne nové potápačské hodinky, ktoré sa vyvíjali niekoľko rokov. Výrazná a praktická 120 kliková luneta nie je jediný dizajnový unikát. Aj korunka vynikne najmä vďaka čiernym uhlíkovým vláknam. O profesionálnom charaktere tohto modelu by však...

  Skladom u výrobcu

  770 €

  641,67 € bez DPH

 • NOVINKA

  Steinhart Ocean 3 GMT Blue-Grey ceramic

  Keramické hodinky Ocean 3 GMT Blue-Grey od Steinhart Watches. Tieto nadčasové hodinky stelesňujú krásu oceánu a dodávajú vášmu zápästiu nádych luxusu.Puzdro keramických hodiniek Ocean 3 GMT Blue-Grey je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je robustná a odolná voči korózii. Elegantná modro-sivá keramická luneta dodáva hodinkám punc sofistikovanosti a vytvára výrazný akcent.Vo vnútri...

  Dostupné čoskoro

  740 €

  616,67 € bez DPH

 • Steinhart Ocean 39 Adventure classic Diver Watch

  Steinhart Ocean 39 Adventure Classic sú nenáročné športové hodinky, ktoré sú mimoriadne kvalitné za nie veľa peňazí. S týmito hodinkami získate klasické usporiadanie ciferníka, ktoré všetci milujeme, spoľahlivý švajčiarsky automatický strojček, ktorý všetci vyžadujeme a ešte aj niečo navyše. Keď ich budete mať na ruke, nebudete sa cítiť nemiestne s oblekom a kravatou, ani s plážovými šortkami a...

  Skladom u výrobcu

  490 €

  408,33 € bez DPH

 • Steinhart Ocean 39 Adventure pink gold

  Pripravte sa na „Ocean 39 Adventure pink gold“ – hodinky, ktoré nielen udávajú čas, ale definujú aj Váš štýl. S ohromujúcim puzdrom z ružového zlata a žiarivým ružovým ciferníkom tieto hodinky skutočne menia hru. Spájajú v sebe robustnosť športových hodiniek s rafinovanosťou luxusného doplnku. Poháňané presným automatickým strojčekom SW200-1 Elaboré Swiss Made sú nielen vizuálnym pútačom, ale...

  Skladom u výrobcu

  550 €

  458,33 € bez DPH

 • Steinhart Ocean 39 black MILITARY Camouflage

  Zelená je jednoznačne farbou tejto jesene. Preto sa spoločnosť Steinhart rozhodla rozšíriť rodinu kvalitných športových potápačských hodiniek o ďalší model z limitovanej edície "Ocean 39 black MILITARY Camouflage", ktorý spája vysokú kvalitu s nízkou cenou. Veľkosť tohto modelu z neho robí univerzálne hodinky, ktoré sadnú perfektne nielen na pánske zápästie.

  Skladom u výrobcu

  550 €

  458,33 € bez DPH

 • Steinhart OCEAN 39 Double-GREEN Ceramic premium

  Športová exkluzivita modelu Ocean One double - GREEN Ceramic premium ho odlišuje od ostatných potápačských hodiniek. Ich masívny dizajn zaručuje najvyššiu odolnosť a vynikajúcu kvalitu. V rámci širokej škály potápačských hodiniek, model Ocean One 39 green ceramic je jedným z mála príkladov vo svojom cenovom rozpätí, ktoré ukazuje taký vynikajúci pomer kvality a ceny.

  Skladom u výrobcu

  630 €

  525 € bez DPH

Parametre
Cena bez DPH

Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať