O nás

Všetko sa to začalo jednými falošnými hodinkami.. Áno, je to pravda. História spoločnosti Toptime, s.r.o. (prevádzkovateľ tejto stránky) by asi nebola nikdy ani začala, nebyť obyčajných "fejkov".. Presnejšie fejkov značky Breitling..

Bolo to kedysi dávno, ešte na strednej škole, keď mi jeden môj podnikavý spolužiak ponúkal "luxusné" hodinky značky Breitling. V živote som o tej značke nepočul. Hovoril, že stoja okolo 5 tisíc EUR (vtedajších 150 000 Sk). No ja som tomu nemohol uveriť, že také hodinky vôbec existujú.. Kto by bol ochotný vysoliť stopäťdesiat tisíc za hodinky..?! A čo môže byť také drahé na "obyčajných hodinkách"? Ešte stále to mám živo v pamäti.

A tak som začal pátrať.. www.breitling.com a tým sa to všetko začalo.. Učarovali mi!

Odvtedy som sa začal zaujímať o hodinky trochu intenzívnejšie, no stále iba ako hobby.. Až raz, jedného dňa, už na vysokej škole.. Napadlo ma, že by som mohol urobiť z mojej záľuby aj niečo viac.. A tak vznikla spoločnosť Toptime, s.r.o. (www.toptime.sk /.eu) a neskôr sa pridalo aj prvé hodinkové fórum na Slovensku. Pre všetkých, ktorým povedia hodinky viac ako len čas je tu www.hodinkomania.sk

A aj keď sú mechanické hodinky krásne, stále by som za ne "asi" nedal 5000 €.. Preto sa snažím prinášať na náš trh značky, ktoré nie sú možno až tak známe, avšak majú vynikajúci pomer ceny a kvality. Zlatá stredná cesta.

PS: Ak sa chcete dozvedieť viac, určite by ste si nemali nechať újsť môj rozhovor s redaktorom Freshmagazinu: www.freshmagazine.eu

Peter Kožár

zakladateľ spoločnosti Toptime, s.r.o.