Wolf 1834 - ROADSTER - naťahovač na 2ks hodiniek s úložným priestorom

Wolf 1834 - ROADSTER - naťahovač na 2ks hodiniek s úložným priestorom

Darček zadarmo

Darček: Handrička z mikrovlákna s logom Toptime

Handrička z mikrovlákna s logom Toptime

Darček: Malý odbaretovač

Malý odbaretovač

Staré drevené prístrojové dosky, chrómové lúčové kolesá, mäkká koža. Roadster - inšpirovaný tým najlepším z britských automobilov, Jaguarom, Aston Martinom, Bristolom a podobne. Dvojitý naťahovač Roadster s ebenovým macassarovým lešteným drevom, chrómovanými doplnkami a 3-dielnym úložným priestorom na hodinky, vďaka čomu sú vaše hodinky perfektne natiahnuté na presný počet otáčok, je dokonalou kulisou pre vaše hodinky.

1189 € s DPH

990,83 €

Skladové číslo: 457256

Dostupnosť: Tovar je dostupný u nášho dodávateľa
Doručíme dňa: 15.12.2021

Výrobca: Wolf 1834

-Poštovné zdarma

VEĽKOSŤ: 34CM L X 20.3CM W X 23CM H

VLASTNOSTI

  • patentovaná inovácia - každý naťahovač WOLF počíta presný počet otáčok. Všetky ostatné naťahovače odhadujú počet otáčok
  • možnosti rotácie: oneskorenie štartu 10 sekúnd. Dá sa nastaviť medzi 300 a 1 200 TPD (otáčok za deň). Zdvojnásobte množstvo TPD výberom obojsmerného nastavenia
  • nastavenie rezervy chodu: 6 až 72 hodín v prírastkoch po 6 hodinách nastavenia rezervy chodu na prispôsobenie hodinkám s rezervou chodu, čo dáva hodinkám čas na uvoľnenie uloženej energie pred spustením programu naťahovania.
  • smerové nastavenia: v smere hodinových ručičiek, proti smeru hodinových ručičiek a obojsmerné
  • batéria: možnosť napájať AC (univerzálny adaptér je súčasťou balenia) alebo D-Cell/lítiové batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • manžeta: patentovaná uzamykacia manžeta „uzamkne" vaše hodinky do bubna rotátora, aby bezpečne zapadla. Pena s nízkou hustotou pre všetky veľkosti zápästia bez vyvíjania tlaku na náramok.
  • vegánska koža
  • úložný priestor: 2 naťahovacie moduly, 3 kusy na uloženie hodiniek (do manžety sa zmestí puzdro do 52 mm) a cestovné puzdro

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info