Wolf 1834 - EXOTIC - naťahovač na 3 ks hodiniek

Wolf 1834 - EXOTIC - naťahovač na 3 ks hodiniek

Darček zadarmo

Darček: Handrička z mikrovlákna s logom Toptime

Handrička z mikrovlákna s logom Toptime

Darček: Malý odbaretovač

Malý odbaretovač

Ponorte sa do krásy pytónovej reliéfnej hovädzej kože a lesklého chrómového rámu. Presné otáčky za deň pomocou patentovej technológie WOLF, exotický trojitý naťahovač sa perfektne hodí k vašim hodinkám.

1795 € s DPH

1495,83 €

Skladové číslo: 461922

Dostupnosť: Tovar je dostupný u nášho dodávateľa
Doručíme dňa: 15.12.2021

Výrobca: Wolf 1834

-Poštovné zdarma

VEĽKOSŤ: 41 cm D x 19,5 cm Š x 18,75 cm V

VLASTNOSTI

  • Patentovaná inovácia - každý naťahovač WOLF počíta presný počet otáčok. Všetky ostatné naťahovače odhadujú počet otáčok
  • Možnosti rotácie: oneskorenie štartu 10 sekúnd. Dá sa nastaviť medzi 300 a 1 200 TPD (otáčok za deň). Zdvojnásobte množstvo TPD výberom obojsmerného nastavenia
  • Nastavenie rezervy chodu: 6 až 72 hodín v prírastkoch po 6 hodinách nastavenia rezervy chodu na prispôsobenie hodinkám s rezervou chodu, čo dáva hodinkám čas na uvoľnenie uloženej energie pred spustením programu naťahovania.
  • Smerové nastavenia: v smere hodinových ručičiek, proti smeru hodinových ručičiek a obojsmerné
  • Manžeta: patentovaná uzamykacia manžeta „uzamkne" vaše hodinky do bubna rotátora, aby bezpečne padla. Pena s nízkou hustotou pre všetky veľkosti zápästia bez vyvíjania tlaku na náramok.
  • Možnosť batérie: možnosť napájať jednotku striedavým prúdom (univerzálny adaptér je súčasťou balenia) alebo D-Cell/lítiovými batériami (nie sú súčasťou balenia).
  • Vybavenie: 3 naťahovacie moduly

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info