Wolf 1834 - SAVOY - naťahovač na 3 ks hodiniek s úložným priestorom

Wolf 1834 - SAVOY - naťahovač na 3 ks hodiniek s úložným priestorom

Darček zadarmo

Darček: Handrička z mikrovlákna s logom Toptime

Handrička z mikrovlákna s logom Toptime

Darček: Malý odbaretovač

Malý odbaretovač

Bezpečný prístav pre Vaše hodinky, to je Savoy Triple Winder s úložným priestorom má desaťkrát ručne leštený exteriér odhaľujúci hlboké textúry a farby burlového dreva, uzamykateľný sklenený kryt a pozlátené doplnky vhodné pre anglických džentlmenov alebo svetáka.

2039 € s DPH

1699,17 €

Skladové číslo: 454770

Dostupnosť: Tovar je dostupný u nášho dodávateľa
Doručíme dňa: 15.12.2021

Výrobca: Wolf 1834

-Poštovné zdarma

VEĽKOSŤ: 46,5 cm d x 21 cm š x 26,8 cm

VLASTNOSTI

  • Patentovaná inovácia - každý naťahovač WOLF počíta presný počet otáčok. Všetky ostatné naťahovače odhadujú počet otáčok
  • Možnosti rotácie: oneskorenie štartu 10 sekúnd. Dá sa nastaviť medzi 300 a 1 200 TPD (otáčok za deň). Zdvojnásobte množstvo TPD výberom obojsmerného nastavenia
  • Nastavenie rezervy chodu: 6 až 72 hodín v prírastkoch po 6 hodinách nastavenia rezervy chodu na prispôsobenie hodinkám s rezervou chodu, čo dáva hodinkám čas na uvoľnenie uloženej energie pred spustením programu naťahovania.
  • Smerové nastavenia: V smere hodinových ručičiek, proti smeru hodinových ručičiek a obojsmerné
  • Manžeta: patentovaná uzamykacia manžeta „uzamkne" vaše hodinky do bubna rotátora, aby bezpečne padla. Pena s nízkou hustotou pre všetky veľkosti zápästia bez vyvíjania tlaku na náramok.
  • Možnosť batérie: možnosť napájať jednotku striedavým prúdom (univerzálny adaptér je súčasťou balenia) alebo D-Cell/lítiovými batériami (nie sú súčasťou balenia).
  • Úložný priestor: 3 naťahovacie moduly, 5 kusov úložného priestoru na hodinky (do manžety sa zmestí až 52 mm puzdro) a cestovné puzdro

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info